UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
SĄDZĘ ŻE ŁUKASZ NADOLNY POWINIEN GRAĆ OD POCZATKU SPOTKANIA!!! PODCZAS PRZERWY ZIMOWEJ POKAZAL ZE POTRAFI STRZELAC BRAMKI. WIEM ZE CHLOPAK JEST MLODY ALE TO DUZE WZMOCNIENIE BARDZO NIESKUTECZNEGO ATAKU ELBLAZAN!!!! III LIGA III LIGA OLIMPIA!!!!!!! POZDRAWIAM!!!
JEŻ