UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no wspaniale, wspaniale-, minelo kolejne 50 lat a hotelu jak nie ma, tak dalej nie ma i chyba juz nie bedzie. miasto uroslo, turystow nadal przybywa i nikogo przez to glowa nie boli, ,a ilu wspanialych wlodarzy tego miasta sie przewinelo, ale jak widac to jedynie tylko sie przewijaja. .. przwijaja. .. prze. .. ..
utopek