UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pamiętam te czasy. było bardzo fajnie. Dobrze byłoby, gdyby tramwaj dojeżdżał do muszli. Stanowiłoby to wielkie ułatwienie dla osób starszych. Ale, jak widać z poprzednich wypowiedzi, młodzi tego nie akceptują. Przykre jest to, że nasze głosy się nie liczą. No cóż, niedługo dołączą też do naszej ekipy, może wtedy nas zrozumieją.