UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to chyba byłeś w nibylandii jak towarzysze z " Tramwaje dla Elblążan" ( chyba tak to leciało) 2 nie ma być zlikwidowana tylko ma być zamknięta trasa praez Królewiecką od Millenium do Teatralnej. Trasa ma być puszczona przez 12 Lutego. A nikt raczej torowiska na w. w. odcinku nie zwinie, bo to będzie trasa zastępcza w razie remontu nowej nitki

bozubizubezu