UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo interesująca rozmowa, z zaciekawieniem czekam na jej dalszy ciąg. Powinniśmy szanować i cenić to, co ma do powiedzenia ktoś od nas mądrzejszy, bardziej obyty, bardziej doświadczony. To powinno nas wzbogacać, a tymczasem - jak obserwuję - rodzi odczucia świadczące o ignorancji, która jest cechą ludzi zakompleksionych. Uznanie dla osoby przeprowadzającej wywiad.
fama