UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

'robia se zdjecia jakby ten zakowski byl kims jakims np autorytetem :) nico to nico ". .. to po co przeczytales(las) ten wywiad, skoro to nikt i nic ciekawego spoba nie reprezentuje???? jak w tv leci gowniany program poprostu przełączam kanał, jak jest gowniany wywiad- nie czytam. .. proste. A Ty jednak przeczytales wiec chyba to nie takie "nico" hmmm