UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tolerancyjny inaczej. Czyli jak ktoś wyznaje moje poglądy to jest ok ale jak ktoś wyznaje inne wartości np. dążenie do prawdy to jest fe i trzeba go zepchnąć na margines. Kwintesencja demokracji rodem z GW.

punk