UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
uważam opinie za tendencyjne!! zasada jest prosta, kto chce pracować to zawsze znajdzie prace, niestety w Elblagu małym kosztem chciałoby się zarobić! ja akurat jestem studentką i często korzystam z propozycji OHP i zawsze znajdę coś dla siebie! najpierw trzeba trochę popracować nad sobą a potem żądać!! basia