UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ta instytucja niestety raczej nie pomoze w znalezieniu pracy, poprzednio byla kierowana przez czlonka PiS, teraz pewnie sądząc po nazwisku przejelo to inne ugrupowanie, w Elblągu jest kilka organizacji łącznie z tzw. posredniakami na Bema, i Saperow ktore są tworzone by zatrudniać swoich, a maja pomagać bezrobotnym, a w praktyce są zdziwieni, gdy zglasza sie bezrobotny, oczekujac ich wparcia, ofert itp. proponuja tylko przejszenie ogloszeń na tablicy. to są parodie instytucji w 2009 roku czytac oferty z kartek ???? Bezrobotni w Elblągu nie zaslugują na takie traktowanie, jak w latach 60- tych, ale wtedy pracy bylo mnostwo.