UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zero ofert, mam wrazenie ze to praca dla znajomych w ohp to jedyna oferta bo niczemu ten ohp nie sluzy, czemu nie rozlicxa sie taich instytucji na ktore palcimy podatki, na pensje tych pan i panow tam zatrudniocnyh a ktore nie przynosza zadnych efektow