UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A teraz komentarz do dnia dzisiejszego - czyli drugiego. Po dyskusji panelowej (nie skomentuję) miała odbyć się projekcja filmu. Miała, ale nie odbyła się. Jednak nikt z organizatorów nawet o tym nie napomknął, nie przeprosił. NIC! Więc gdy zapytałam jednego z nich, co i jak, okazało się, że nie ma filmu, bo film nie dojechał. Ale jaki to film miał być? (pytam) Nie wiem. (odpowiada mi jeden z organizatorów). Tak to świetnie zorganizowana impreza. Ale żeby tego było mało, jak mówi prawo wszystkim znane, pana M. jak coś ma się nie udać, to z pewnością się nie uda (zepsuje itp. ). No i się nie udało. Wczoraj opóźnienie 45 minut, ale koncert był. Dziś. .. Po godzinie wyszedł jeden żałosny pan i wytłumaczył garsce, która się ostała, że prawie już przygotowali sprzęt, ale żabyśmy (my, publiczność) poczekali, bo za kilka minut, dosłownie pare minutek (tak powiedział) koncert się odbędzie. .. Po kolejnych 35 minutach. .. wyszedł ten sam pan i powiedział, że koncertu jednak nie będzie, bo im mikser zalało. .. Jestem wkurzona. .. godzina 20 czekania i mam sobie iść do domu, bo ktoś nie zabezpieczył sprzętu tak, jak trzeba. .. Chyba wiedzieli, że może padać i pewnie będzie, skoro już wczoraj padało?!?!?! To ma być przygotowanie do imprezy masowej na powietrzu? Jest to żenujące. cdn. ..

Tandra