UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koncert opóżniony był o 45 minut!!! Dlaczego? Nie wie nikt, chociaż o 20.30 na scenę weszli dwaj żenujący panowie i zapowiedzieli Marię Peszek. Po czym po 45 minutach zapowiedzieli ją znowu. .. Żenułaaa. .. Ani przeprosin, ani wyjaśnień, ani zachęty dla publiczności, aby została dłużej. Żadnego wsparcia. Nic. Tylko jakaś baba wyszła z mopem na scenę, żeby sobie konferansjerzy i artyści butów nie zamoczyli. .. A publika w strugach deszczu. Totalny brak przygotowania do przeprowadzenia imprezy plenerowej. Byle deszcz, a już coś się psuje.
Tandra