UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Elblągu jest odsetek malkontentów, którym wszystko, co nowe chronicznie przeszkadza złe są centra handlowe, brzydkie są nowe tramwaje. .. Itd. Nowe centra musza powstać, to wstyd, aby mieszkańcy stutrzydziestotysięcznego miasta chcąc zakupić markowy produkt i przy okazji mieć wybór musieli jeździć do oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów Trójmiasta. Mam szczerą nadzieję, że Porto55 powstanie, a za nim Rapsodia i inwestycja NEPH-a również. A lokalni kupcy zamiast protestować niech dostosują ofertę handlową i standardy sprzedaży do aktualnie obowiązujących, bo póki, co i jedno i drugie jednoznacznie wskazuje na rodowód bazarowy, a tym na szczęście społeczeństwo się "przejadło” .
Chcę kupować w Elblągu