UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale ludziom nic by nie przeszkadzało, gdyby galerie handlową umieścić gdzieś za miastem. .. może w Gronowie albo jeszcze dalej; ) najlepiej za granica. .. -. - takie myślenie zrobi z Elbląga w niedługim czasie miejsce do którego nikt nie będzie przyjeżdżał. .. ja powiem więcej galeria handlowa tam, gdzie o tym mowa i różne niekonwencjonalne budowle rożnego zastosowania na terenie Elbląga(całego nie tylko starówki) czemu by nie zrobić czegoś na wzór krzywej wieży monumentalnych rozmiarów na wolnym placu koło "skate parku" punkt widokowy- nie mamy takowych. .. odnowić budynki i projekty przestrzenne typu skate park POZWOLIĆ POMYŚLEĆ TWÓRCZO MŁODYM to oni najlepiej znają potrzeby swojego osiedla oraz mają masę niezrealizowanych pomysłów. .. gdyby zrobić konkurs na zagospodarowanie różnych dzielnic Elbląga zapewniam że Rada Miejska miałaby problemy z przeglądaniem nadsyłanych prac, gdyż tyle rzeczy można zrobić w naszym mieście. POZDRAWIAM; )

zabawowy człowiek