UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu potrzeba wszystkiego. Wszystkie nasze sklepy oferują ten sam towar, ceny z księżyca. "Mały" sklepikarz gdyby chciał zarobić na nas powiedzmy 100% to może by miał kupujących ale jak chce zarobić 300% i więcej to sorry - nie!!!