UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uwazam, ze nie ma odwrotu od budowy takich obiektow w Eg. ttylko nalezy sie cieszyć, bo tyle jest wolnego terenu w Centrum Elbląga do sensownego zagospodarowania. Na dziś uyl. Nowowiejska a jej budami wyglada jak Nasielsk przed 30 laty, to trzeba zmienić. Jestem zdania, że nowe inwestycje idą za wolno i trzba je przyspieszyc, a szczegolnie slynna dziurę kolo SYRENY kupiona przed paru laty przez producenta ciastek.