UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po pierwsze do patrioty lokalnego. Coś w stylu Castoramy powstanie "w nie długim czasie" przy ulicy żuławskiej, więc możesz spać spokojnie :). Po drugie to pomysł jest dobry, powinno powstać coś w stylu planowanego "PORTO55", czy w tym miejscu- kwestia sporna, ale nie ma lepszego chyba pomysłu na budowlę w tym miejscu. Elbląscy kupcy rzeczywiście mogli by się jakoś zorganizować i poczynić kroki w stronę jakiejś bardziej nowoczesnej inwestycji. Manhattan w gdańsku jest też przecież inwestycją "lokalnych kupców". To trochę inna skala, ale wiadomo w biznesie nie ma sukcesu bez jakiegokolwiek ryzyka. Jeśli kupcy z gildii czy z elzamu, nie poczynią żadnych inwestycji, to prawdopodobnie czeka ich powolny upadek. ..

ktośX