UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

DZIWICIE SIE!!!!!????? Zobaczcie co sie dzieje z GILDIA?? -pustki i nikt tam nie chodzi. .Elzam tez juz podupada. .. .. Pasaz handlowy na Hetmanskiej. .. On juz dawno upadl i tylko banki stac na wynajem. ..

,,,