UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to za bzdury, że "los Porto 55 nieznany"?! To dla kogo geolodzy od 2 tygodni robią na tym trawniku odwierty?; ) Moim zdaniem elblascy kupcy sa żałosni! Tyle ludzi zamiast się zjednoczyc, utwoczyc spółkę i razem wybudować sobie taką galerię np. w miejscu runku to potrafia tylko biadolić!!!

sPiSkowiec