UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to za bzdury, że "los Porto 55 nieznany"?! To dla kogo geolodzy od 2 tygodni robią na tym trawniku odwierty?; ) Moim zdaniem elblascy kupcy sa żałosni! Tyle ludzi zamiast się zjednoczyc, utwoczyc spółkę i razem wybudować sobie taką galerię np. w miejscu runku to potrafia tylko biadolić!!!
sPiSkowiec