UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem bardzo dobrze, że chcą wybudować Porto 55.Elbląg jest 100 lat za murzynami jeśli chodzi o fajne sklepy. Nie mamy żadnych porządnych galerii. Przykładem mogą być Zielone Tarasy, które są mega niewypałem. .. Jeśli miasto chce się rozwijać to wiadomo, że częścią jego "wystroju" są duże sklepy, galerie itp. Jak nie ma takich sklepów to jest źle, jak chcą wybudować to jest jeszcze gorzej. .. Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, że przez konkurencję małe sklepiki będą upadać, ale takie są prawa dżunglii. .. Wygrywa silniejszy. A tak z innej beczki, to może w końcu zaczną u nas budować jakieś fabryki, nowe miejsca pracy? Bo jak na razie to Elbląg się tylko "upiększa" a perspektyw na życie brak. ..