UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest to logiczne, co czytamy w artykule. Trzeba nauczyć się czerpać z doświadczeń innych, zwłaszcza tych negatywnych. Elbląg posiada tereny "na obrzeżach" odpowiednie pod galerię handlową. Bo niewątpliwie galeria by się bardzo przydała. Nie mówiąc o pokaźnym sklepie budowlanym typu Castorama. Galeria handlowa w centrum spowoduje korki; w niedalekiej odległości są Zielone Tarasy, Gwiezdna, Gildii. Miejsce pod Porto 55 powinno być przeznaczone na skrawek zieleni z fontanną i ławeczkami, jako dalszy ciąg Placu Jagiellończyka.

patriota lokalny