UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szczerze powiedziawszy, sam wolałbym wspierać rodzimych przedsiębiorców zamiast międzynarodowych potentatów. Sęk w tym, że na takiej Gildii, Elzamie czy rozmaitych bazarach sprzedaje się zwykły chłam, który wcale nie jest wiele tańszy od markowych produktów kupionych na wyprzedaży. Dodać należy również fakt, że takie nowoczesne centrum handlowe wygląda w mieście o wiele lepiej niż małe drewniaki usiane to tu, to tam. Lokalnych przedsiębiorców prosiłbym o otwarcie oczu na współczesne trendy; przebranżowienie, w miarę możliwości, może być skuteczną formą obrony przed wielkimi centrami handlowymi. Jestem zdania, że w naszym mieście brakuje sklepów o różnorodnym asortymencie. Fajnie byłoby zobaczyć wreszcie jakiś dobry sklep albo wypożyczalnię z płytami, zarówno nowymi jak i używanymi. Fajnie byłoby widzieć sklep z odzieżą "alternatywną", albo jakąś kameralną księgarenkę z używanymi książkami, komiksami itd. Nasi drobni przedsiębiorcy chyba wciąż tkwią mentalnie we wczesnych latach 90.

Sven