UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do tej pory nikt z Was Kupców nie przejmował się spalinami, korkami gdy trzeba było dojechać do waszych sklepów umieszczonych w środku miasta w różnego Halach, Gildiach i pozostałych lokalizacjach w środku miasta. Dla mnie osobiście jako potencjalnego klienta - wywodzącego się ze społeczeństwa informacja o wstrzymaniu budowy tego centrum jak i problemach z budową pozostałych jest po prosta smutna i niepokojąca. Miałem nadzieję, że w końcu będę w końcu klientem przez duże "k" mającym możliwość wyboru towaru różnego rodzaju marek, z pośród różnych cen i w super jakości" Ale zapowiada się, że dalej będziemy skazani na dotychczasowe "możliwości wyboru" Pozdrawiam
Jeden ze Społeczeństwa