UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy anonimowy autor tekstu był w Bydgoszczy i widział, jak wygląda centrum miasta po przebudowie, że pisze takie bzdury? Rozebrano tam stare zakłady mięsne, które straszyły ruiną wiele lat, a okolica przypominała opuszczone przedmieścia. .powstało piękne architechtonicznie ch Focus, teren wokół został uporządkowany, przebudowano ulice, połozono nową nawierzchnię. A samo centrum. .. cóż, tak ulubiona przez elblążan Galeria Bałtycka nie może się z nim równać. .Dlaczego protestującym nie przyjdzie do głowy, że niektórym elblążanom brakuje czasem markowych sklepów w centrum handlowego z prawdziwego zdarzenia i nie zawsze wystarcza im chińszczyzna z boksów w hali Gildii. Pozdrawiam tych, dla których jakakolwiek zmiana to istny koniec świata.

Anonimka