UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Olimpii bardzo zależy na wygranych, a tymczasem nie ma chłopaków do podawania piłek przez co traci się co najmniej 10 min gry jednej połowy.Słabo zagrali Sznaza i Lepka, najlepsi byli Wiercioch i Gawryś. Sedzia bez komentarza. Granica jest cienka jak dupa węża, gratulacje dla Stomilu.
osama żyje