UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

50 lat temu byly problemy ze stadionem. .. teraz sa. .. i pewnie beda. .. no ale czego sie spodziewac po magistracie, ktory ma strone www z 2004 roku i w ktorym w kasie nie mozna placic karta. .. czas na zmiany. ..

iii