UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"KUH to nie kabaret do występów na wolnym powietrzu. " No proszę Cię. .. Chcieć to móc, jak mawia przysłowie. .. Poza tym, te "skecze tworzone" no cóż. .. Kabarety, na których wzorowane są skecze KUH-u jakoś potrafiły na Mazurskiej Nocy Kabaretowej wystąpić "pod chmurką". .. Np. Kabaret DNO z ich "Fristajlem". ..
sirocco