UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zacznijmy od tego, że wystarczy się dokładniej przyjrzeć zdjęciom z portela albo z eg24 że to nie był bis, tylko to się stało niżej. Więc komentarze, że trzeba ten teren uporządkować są bezsensu. Dziewczyna była trzeźwa na 100% są to potwierdzone informacje. Zgadzam się, że ludzie, którzy z nią byli ponoszą w jakiejś 1/3 za to wine. A komenty w stylu: spisali się na medal są po prostu żałosne. MOŻE TRZEBA BYŁO JAKIEŚ 10MINUT WCZEŚNIEJ SPISAĆ SIĘ NA MEDAL I NIE POZWOLIĆ JEJ TAM WEJŚĆ?
paranoja