UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba każdy normalny i zdrowy przy zmysłach człowiek wie, czym grozi wchiodzenie na słup wysokiego napięcia. Do odpowiedzialności powiny zostać pociągnięte osoby które z nią wtedy tam były, że o rodzicach nie wspomnę!

bastek