UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiem jedno: teraz nikt w Elblągu nie będzie wchodził na słupy. Szkoda, że jak zwykle Polak mądry po szkodzie. A dziewczyna zapewne nic nie brała, pewnie wypiła parę piwek, wszak to 15-latka i wiele tak młodej osobie nie trzeba do osiągnięcia stanu upojenia. Źle zrobili znajomi, którzy pozwolili koleżance na ten wybryk.

Sven