UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niewzruszony-Ty się nie mądruj ! Powiedz mi skąd takie dzieci mają tyle wiedzieć co zawodowy elektryk, któremu dziękuję za wyłożenie tematu. Z innej strony skoro to takie niebezpieczne, porównywalne ze stacją trafo-gdzie są barierki i dywaniki, czemu nie zostało to urządzenie odpowiednio oznakowane? Ta mała tabliczka to jest jedyna obrona dysponenta sieci. Ktoś wyżej pisze o izolatorach gdzie one tam są? PN się kłania. Przewód zapętlony i przywiązany do poprzeczki drutem. Teren przeklęty to prawda. Brud. śmieci i beztroska tylko dlaczego tak wielką cenę musiała zapłacić ta młoda osoba i jej rodzina. W ramach rekompensaty miasto lub gmina niech odda ten 1ha nieużytku-za darmo tej rodzinie. Zobaczycie jak ten pomysł zamiesza-nie można! A te wszystkie niedociągnięcia to można? Gdyby tam było sprzątanie świata lub teren by był atrakcyjny dla krzakowców to samo by się stało.