UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przyglądam się zdjęciom tego słupa. On jest jakiś dziwny. Cztery żelbetowe pale i rozcapirzony przewód. Komu i czemu on służył? Chodzą słuchy, że to jest jakaś niejasna sprawa. Te cholerne wieczne reorganizacje. A to Energa, a to gmina-a pana na takie cykające bomby nie ma. Niektórzy czepiają się śmieci a prąd-w tym przypadku zaskoczył wszystkich. Panie prokuratorze proszę to rozwikłać.