UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Straszne! Oprócz poważanych wykładowców z odpowiednimi tytułami naukowymi są tu i tacy, którzy prowadzą wykłady, a nie mają nawet tytułu magistra! Miałam zajęcia z tą Panią. Normalnie tragedia, a taka "super" "uczelnia".