UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Gdzie byli rodzice?" Którego piętnastolatka rodzice nie wypuszczają z domu na krok, albo który z piętnastolatków mówi rodzicom że idzie w pobliże miejsca gdzie wyszyscy chleją równo i że będzie tam włazić na słupy? Każdy nastolatek robi coś głupiego. Może i były tam tablice ostrzegawcze ale to nie zmienia faktu, że zakazany owoc bardziej kusi. .Poco piszecie, że to jej wina? A nawet jeśli jej, to co to zmienia w tej chwili? Gadanie w stylu: "głupia pietnaskta" nie pomoże. Do tych, którzy piszą, że to przez głupotę - postawcie się na jej miejscu, mieliście kiedyś po piętnaście lat i na pewno robiliście jakieś głupoty. Co by było gdyby wam przydarzyła się taka tragedia? Cieszylibyście się, że w internecie ludzi piszą takie rzeczy na wasz temat? Trochę zrozumienia. .Nie mówię, że macie od razu jej współczuć ale moglibyście okazać chociaż tyle uczucia żeby przemilczeć tą sprawę. A co do policji na bisie - bzdura, nic by nie pomogła. Ani policja ani żadne inne służby. Policja sprawiła by tylko tyle, że nikt by się tam nie pojawiał, młodzież znalazła by nową miejscówkę i tak by się skończyło. Osobiście współczuję dziewczynie, sam nie umiał bym żyć bez rąk i nogi. .

ke