UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielu z nas zrobiło wiele głupstw. .. .Jeździcei po dziewczynie, a to już niczego nie zmieni, popełniła błąd dostała nauczkę i tylko współczucie dla niej zostało. Już WIELU rzeczy w życiu nie zrobi. .. .o ile i jego nie straci.

2x15