UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do wszystkich bezmózgow piszacych debilowate komentarze!!!zastanówcie sie idioci co piszecie!co was to obchodzi?czy wy macie wogóle jakies uczucia?zyczę wam, by taka tragedia was spotkala!!!! I D I O C I A całej rodzinie, bliskim i znajomym dziewczynki-trzymajcie sie. badzcie silni. jestescie jej potrzebni!
normalna czytelniczka