UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wypisujecie same bzdury. Kasia rzeczywiście nie ma nogi i rąk, ale żyje i przebywa w szpitalu specjalistycznym w Krakowie. Dzieciaki były "czyste" pod każdym względem. Próbowały ją ostrzec, ale nie słuchała. Wciąż są w szoku. .. rodzina też nie ma łatwo. .. zresztą kogo stać na ludzki odruch jakim jest współczucie to zrozumie. ..