UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już któryś raz widze komentarz typu: "Szkoda, grała na wiolonczeli". A chciała iść do innego liceum. Mniejsza o to. Teraz została jej już tylko lewa noga, a z tego co wiem, amputowali jej CAŁE kończyny, a nie, np. do łokcia czy kolana. Prawdopodobnie nie ma nawet szansy na protezę.

Żal Anonim