UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, łatwo jest Wam wszystkim śmiać się z tego, bo nie znaliście tej osoby. Także nie znałam jej osobiście, ale chodzę do szkoły muzycznej. Cała szkoła to przeżywa. Mówcie sobie, że się nachlała, czy naćpała, to możliwe. Ale to nie są jedyne wytłumaczenia. Nie było Was tam, nie macie zielonego pojęcia o tym, co mogło się tam dziać. Nie macie za grosz wstydu. Dajcie znać, kiedy w Waszej rodzinie wydarzy się jakaś tragedia - przyjdę i pośmieję się, przecież będzie z czego!

Załamana.