UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego ktoś kto nie wie nic o tej osobie wypowiada się na jej temat. Dziewczyna jest utalentowaną uczennicą szkoły muzycznej. Lekarze nie wykryli w jej organiżmie alkoholu czy narkotyków. Nie można pisać bzdur jeżeli nie zna prawdy. Zastanówcie się czasami co czuje matka dziecka które właśnie przez młodzieńczy wybryk straciło szanse na normalne życie. Czy w dzisiejszym świecie tak trudno jest współczuć?
Jenk@