UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tablice ostrzegawcze są na każdym słupie. I co z tego? Ogrodzenie? Śmiech. Wszyscy dobrze wiedzą, że na takie słupy się nie wchodzi, a tym bardziej nie dotyka się kabli. Co, potrzebujecie do tego płotów i ostrzeżeń? Może napiszcie skargę do Pepsi, że nie umieszcza na nakrętkach napisu "otwierać ręką". Bo przecież samemu tak ciężko się domyślić. P. S. Pozdrawiam wszystkie bismarckowe dzieciaki i dziękuję za zrobienie z tego miejsca śmietniska i pseudo-meliny. Jesteście "cool" i "kimś". :|
Sven