UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jezeli macie tylko gdybac to bez sensu. kazdy ma jakies odchyly i nigdy nie wiadomo co czlowiekowi do lba wpadnie. dlaczego ten slup nie był ogrodzony?teraz ona jest w bardzo ciezkim stanie, nie wiadomo czy przezyje. pozostaje sie modlic, wspierac i ewentualnie pomóc w zakupie protezy. .. bo bedzie potrzebna.

znajomaposzkodowanej