UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Nie wiadomo dlaczego"-otóż wiadomo. Młodzież wali na "bisa", żeby popić, poćpać i wesoło spędzić czas. Oczywiście nie wszytcy chleją, ale wielu. Dziewczynka po prostu napiła się, poprawiła czymś i fantazja ją poniosła. Jak zwykle dopiero taki wypadek otworzy oczy- czy władze miasta zajmą się w końcu terenem o\bok "bisa"? Brud, potłuczone butelki, menele, śmieci, zero nadzoru- a, poza wszystkim, jest to przecież przepiękne miejsce. Na arzie tylko złota młodzież to dostrzega. Zróbcie coś z tym!