UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W "mieście" jest jeszcze parę dróg ziemnych których stan był by gorszy tylko po zarośnięciu krzakami. A szerokość i jakość drogi do Bażantarni wzdłuż linii tramwajowej dalej pozostawia trochę do życzenia, o chodniku na tym odcinku też lepiej nie wspominać za głośno, bo się wyrwą panie o najstarszej profesji.