UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli takie rzeczy trzeba przypominać i młodym opowiadać. W sumie to była rozpacz, ale na tamte czasy potrzebna i dużo tam się działo. Kino, operetki, cyrk chiński, akademie. Nawet mecze bokserskie. Występował tam też B. Łazuka. Fajnie było.