UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby w tym mieście ktoś kiedyś pomyślał to już dawno można by zrobić ogród zoologiczny na dolince i byłaby atrakcja dla turystów. W tej chwili nie ma nic co przyciągnęłoby turystę z kraju i z zagranicy. A bezmózgi sobie siedzą w ratuszu od wiek wieków i pieniążki biorą.