UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
normalnie artykul pierwsza klasa. .. nie mam o czym czytac tylko o marudzeniu innych ze gdzies nie ma chodnika. .. do UWAGi z tym albo POD NAPIECIEM :D hehe chcecie to wezcie sobie kawalki chodnika ktore pozostaly z chodnika przy ulicy 12 lutego. ..
jeden z drugim