UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
elblążanie Wy to jesteście głupi. .. a inżynier nawet po PWSZ-ecie na pewno znajdzie prace szybciej niż wy po jakimś kulturoznawstwie. .. śmiech na sali! jeszcze kiedyś będziecie żałować, że nie poszliście na ten "głupi" PWSZ. .. tam uczą solidnie wykładowcy z polibudy. .. jak się nie nauczysz nie masz szans. .. ale rozumiem, że lepiej jest Wam płacić za studia byle tylko mieć kawałek nic nie wartego papieru:) pozdrawiam
INŻYNIER