UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powinno sie tworzyć kierunki takie na jakie jest zapotrzebowanie. Wszedzie na swiecie jest tak ze jak ktos chce studiować nietypowe kierunki musi jechac do duzych miast. P. S. Dla jednego jeden kierunek jest nuda dla innego inny. Wysmiewanie czyichs zainteresowan to arogancja i zaściankowość
Zb