UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rewelacja! Tylko 15 lat po II wojnie i kawiarnia!!! Takich lokali przed 1945 rokiem w Elblągu były dziesiątki i nikt tam nie wchodził ze śmierdzącymi petami i zatęchłą (przepoconą w "Zamechu") bielizną!

Mocca-czyli PRL w pełnym rozkw